İçeriğe Atla Menüye Atla
 

HAKKIMIZDA

 

" Sangari Çözüm Ortağıdır"   

Sangari Mühendislik Danışmanlık Proje ve Taahhüt San. Tic. A.Ş.

Sangari A.Ş. 1985 yılında üniversitelerimizin Mühendislik Fakülteleri, Fen Bilimleri Fakülteleri. Teknik Eğitim Fakülteleri ve Meslek Yüksek Okullarına hizmet sunmak ve laboratuvarları kurmak amacı ile çalışmaya başlamıştır. Geçen bu süre içinde Dünya Bankası Avrupa Birliği Kredilerinden de yararlanarak pek çok projeyi gerçekleştirmiştir.

Bu hizmetlerinin yanında DSİ, TCK, İller Bankası, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile pek çok inşaat firmasının beton, asfalt, zemin laboratuvarlarının kurulmasına da yardımcı olmuştur.

Ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyen Sangari A.Ş. mühendislik uygulamalarına yönelmiş ve konusunda öncü konuma gelmiştir. Özellikle barajların inşaasında baraj emniyeti ve izlenmesi son yıllarda büyük önem kazanmıştır. Sangari A.Ş.inşaası biten ya da halen devam etmekte olan pek çok barajın emniyet sistemlerini yerleştirmektedir. Geniş mühendis ve teknik servis ekibi ile yurdun her köşesinde ve yurtdışında bu hizmeti sunmaktadır. Özellikle barajlarda istenen pek çok yeni uygulamanın öncüsü konumundadır. Temsil ettiği firmalarda bunun en önemli göstergesidir.

Sangari A.Ş. kaliteden ödün vermeyen, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen, satışta güven, nitelikli satış sonrası desteğini ilke edinen bir firmadır.